Znajdź nas na Facebook
Facebook
telefon(+48) 91 395 15 00 fax(+48) 91 395 15 01 pocztabiuro@bamor.pl

polska wersja wersja niemiecka

Ostatnie realizacje:
kontenery biurowe producent szczecin kontenery biurowe szczecin kontenery boiskowe szczecin kontenery magazynowe szczecin kontenery mieszkalne szczecin kontenery piłkarskie szczecin kontenery producent szczecin kontenery sanitarne szczecin kontenery socjalne szczecin kontenery sportowe szczecin kontenery szatniowe szczecin kontenery szczecin kontenery techniczne szczecin kontenery zachodniopomorskie producent kontenerów szczecin produkcja kontenerów szczecin świetlice kontenerowe szczecin zaplecza piłkarskie szczecin

Czym charakteryzują się pawilony sanitarne?

Październik 3, 2022

Kontenery sanitarne mogą być wykorzystywane w sposób ciągły lub krótkoterminowy, na przykład w okresie realizacji przedsięwzięcia budowlanego. Do podstawowych elementów pawilonu sanitarnego należą umywalka, WC, kabina prysznicowa oraz niezbędna armatura, a także instalacje zasilające obiekt w wodę, ogrzewanie i energię elektryczną. Wyposażenie pawilonu jest dobierane w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie potrzeby bytowe użytkowników, a więc jest zależne od sytuacji i sposobu korzystania z kontenera.

Pojedyncze kontenery sanitarne można łączyć w obszerne pawilony, dostosowane do użytkowania przez większą liczbę osób. Możliwość personalizacji wyposażania to niekwestionowany atut pawilonów – wnętrza mogą mieć układ otwartej przestrzeni lub wydzielonych i niezależnych pomieszczeń dla pracowników. Ponadto kontenery mogą zostać wyposażone w meble biurowe i szatniowe oraz zaplecza magazynowe, a w pawilonach damsko-męskich projektuje się niezależne wejścia i oddzielne strefy.

Wiele zastosowań pawilonów sanitarnych

Kontenery to estetyczne zaplecze socjalne, które sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Pawilony często ustawia się w miejscu organizacji imprez masowych, na placach budów oraz na terenie sezonowych parków rozrywki. Sprawdzają się także w pobliżu kąpielisk i basenów. Zastosowanie pawilonów jest tak naprawdę bardzo obszerne, czego doskonałym przykładem są kontenery boiskowe, w których projektuje się miejsce na przebieralnie.

Pawilon może mieć dowolny wymiar, w zależności od projektu i wymagań klienta. Proces produkcji przebiega szybko i sprawnie, nawet jeśli zachodzi konieczność personalizacji wyposażenia lub konfiguracji układu pomieszczenia w środku. Pawilony można wyposażyć w dodatkowe okna i drzwi oraz klimatyzację i system ogrzewania.

Wróć

Ładowanie Widgetu Facebook...

© 2006-2021 BAMOR Sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 21, 72-315 RESKO, woj. zachodniopomorskie
tel.
(+48) 91 395 15 00, fax. (+48) 91 395 15 01, e-mail: biuro@bamor.pl
wersja polskaniemiecka wersja