Znajdź nas na Facebook
Facebook
telefon(+48) 91 395 15 00 fax(+48) 91 395 15 01 pocztabiuro@bamor.pl

polska wersja wersja niemiecka

Ostatnie realizacje:
kontenery biurowe producent szczecin kontenery biurowe szczecin kontenery boiskowe szczecin kontenery magazynowe szczecin kontenery mieszkalne szczecin kontenery piłkarskie szczecin kontenery producent szczecin kontenery sanitarne szczecin kontenery socjalne szczecin kontenery sportowe szczecin kontenery szatniowe szczecin kontenery szczecin kontenery techniczne szczecin kontenery zachodniopomorskie producent kontenerów szczecin produkcja kontenerów szczecin świetlice kontenerowe szczecin zaplecza piłkarskie szczecin

Czym są kontenery biurowe?

Styczeń 13, 2022

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej często wiąże się z potrzebą posiadania dodatkowych pomieszczeń czy nawet budynków. Przecież każda firma powinna posiadać swoje biuro, w którym może przyjmować i obsługiwać kontrahentów. Jednak czasem znalezienie odpowiedniego lokalu nie jest łatwe i trzeba szukać innego rozwiązania. Właśnie w takiej sytuacji, naprzeciw naszym potrzebom wychodzą kontenery biurowe. Czym jednak one są i dlaczego warto zainteresować się właśnie takim rozwiązaniem? Zastanówmy się nad tym tematem!

Kontenery biurowe – czym w ogóle są?

Na samym początku warto zaznaczyć, że biura kontenerowe to świetna alternatywa dla budynków murowanych, czy też stawianych metodami klasycznymi.

Kontenery biurowe to w rzeczywistości wytrzymałe, stalowe konstrukcje — często o standardowych wymiarach 2435x6055mm. Ich wielkim atutem jest to, że stanowią one zabudowę modułową, czyli można je ze sobą łączyć i to zarówno pionowo, jak i poziomo. Takie możliwości konfiguracyjne pozwalają na stworzenie przestrzeni biurowej praktycznie o dowolnej powierzchni i wielu rodzajach kształtu.

Cechą charakterystyczną kontenerów biurowych jest także to, że można wykończyć je przeszkleniami w miejscu ścian, dzięki czemu nabierają one niezwykle nowoczesnego wyglądu i stylu. Ogólnie biura z kontenerów są minimalistyczne, ale przy tym niesamowicie funkcjonalne, co jest bardzo pożądanym elementem tego typu przestrzeni. Kontenery świetnie sprawdzają się  jako biura-wizytówki, ponieważ pozwalają klientowi jeszcze przed wejściem zobaczyć wybrany produkt przez duże przeszklenie.

Dlaczego warto postawić na kontenery biurowe?

Przede wszystkim budynek wykonany z kontenerów jest samodzielny i samowystarczalny. Jego budowa jest niesamowicie szybka i może być prawie całkowicie wykonana na indywidualne zamówienie klienta. Do tego osadzana jest na wybranym gruncie i może zostać praktycznie od razu oddana do użytku. Konstrukcje kontenerowe łatwo również naprawić w razie uszkodzenia, ale także rozbudowywać w momencie, w którym będzie potrzeba zwiększyć powierzchnię biurową.

Trzeba więc przyznać, że zabudowa kontenerowa, a w szczególności kontenery biurowe to świetne rozwiązanie dla właściwie każdej firmy. Taki budynek może być świetną, nowoczesną wizytówką i pokazywać jak innowacyjne podejście owa firma prezentuje.

Wróć

Ładowanie Widgetu Facebook...

© 2006-2021 BAMOR Sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 21, 72-315 RESKO, woj. zachodniopomorskie
tel.
(+48) 91 395 15 00, fax. (+48) 91 395 15 01, e-mail: biuro@bamor.pl
wersja polskaniemiecka wersja